Panel Çit

 

Panel Çit İçin Kullanım Alanları

Panel Çit organize sanayi bölgelerinde, askeri alanlarda, okulların çevre duvarlarında, hastane ve sağlık ocakları çevrelerinde, bahçe çevrelerinde ve spor alanlarında güzel görünümlü, emniyet bakımından elverişli ve caydırıcı özelliğine sahip olduğu için bu alanlarda tercih edilebilir. Panel Çit toprak üstü arazi üzerine betonlama ile montajı yapılmaktadır. Panel çit montaj şekli ile bulunduğu bölgeye estetik bir görünümün de sağlamaktadır. Bu estetik tasarıma uygun olarak da kapı girişleri için açılır ve kapanır şekilde panel çitten üretilen kapılar tasarlanarak kullanıma sunulabilir.

Görsel görünüşü oldukça güzel olan panel çit yukarıda bahsi geçen alanlarda sorunsuzca kullanılabilir. Güzel görünüm sağlayarak çevreye katkı da sağlar.

Panel çit tercih etmeniz için 10 nedeniniz var

  1. Alternatiflerine göre ekonomiktir.
  2. Uzun ömürlü ve dayanıklıdır.
  3. Hazır olarak tedarik edilerek, hızlı ve kolay monte edilir.
  4. Sağlam darbelere dayanıklıdır.
  5. Modern ve estetik bir görünüme sahiptir.
  6. Bakım gerektirmez.
  7. İstenildiğinde sökülerek, Başka yerde tekrar uygulanabilir.
  8. Güvenli, caydırıcı ve tok duruşludur.
  9. Görüş alanını bloke etmez.
  10. Doğaya uyumludur, Çevreye görüntü kirliliği yaratmaz.

Panel Çit Fiyat Politikası

M2 hesabına göre panel çit fiyatlandırılarak hesaplanmaktadır. İstanbul Holding şirketler grubu olarak, panel çit alanında da üretim yapan bölümümüz uygun ve hesaplı fiyat politikası ile de dikkat çekmektedir. Daha ayrıntılı fiyat teklifi için iletişim bölümünde bulunan bilgileri kullanarak bize ulaşabilir m2 alanınıza göre fiyat isteyebilirsiniz.